Gra wstępna praktycznie

Ostatni z wpisów o grze wstępnej i dla mnie najtrudniejszy do napisania. Jeśli jesteście zadowoleni ze swojego życia intymnego, z atmosfery, która jest w waszej sypialni a pomysły na nowe zabawy we dwoje same Wam wpadają do głowy to nie czytajcie dalej. Myślę, że nic nowego tu nie znajdziecie. 

Jeżeli natomiast wasz seks to zwykle kilkanaście minut zbliżenia najczęściej w jednej pozycji, bo: brak czasu, pomysłów, zmęczenie, dziecko w pokoju obok, bo już nie ma dawnej namiętności to mam nadzieję, że zostaniesz tu trochę dłużej. Zapraszam :)

Jak to zwykle w życiu bywa niektórzy z nas mają pewne umiejętności a inni muszą włożyć trochę wysiłku, żeby się ich nauczyć. Są ludzie, którzy jednym gestem lub spojrzeniem potrafią zbudować napięcie takie, że partner z niecierpliwością będzie czekał na coś więcej. Są i tacy, którzy uczą się okazywania czułości i szukają pomysłów na urozmaicenie doznań swojego partnera i swoich, mimo że sami mogą nie mieć takich potrzeb a robią to dla ukochanej osoby.

Pomysły, które tu przedstawię są zebrane podczas luźnych rozmów ze znajomymi. Pamiętajcie, że ile ludzi tyle pomysłów. Ponadto każdy z nich można interpretować dowolnie. 

Nowa, zmysłowa bielizna – wiem z doświadczenia, że koszule nocne do karmienia mają mnóstwo zalet. Są wygodne, nie szkoda ich poplamić, nie krępują ruchów, ale seksapilu to zdecydowanie nie dodają. Warto czasem założyć coś bardziej zmysłowego chociażby po to, żeby poczuć się kobieco i atrakcyjnie. Tym bardziej jeśli karmisz nieprzerwanie od kilku lat to warto czasem przewietrzyć garderobę.

Erotyczne wiadomości – zwykle na początku pisze się dużo, czule i zmysłowo a z czasem treści romantyczne zajmuje lista zakupów lub szybka informacja o obiedzie. Warto czasem wrócić do początków i wysłać bardziej pikantnego smsa albo wiadomość, która tylko dla Was ma jakiś podtekst. Możecie także pisać do siebie liściki i wkładać je w różne miejsca. Nawet jeśli nic z tego w danym dniu nie wyjdzie to znalezienie takiej karteczki jest bardzo miłym momentem dnia.

Masaż – można masować cokolwiek i tak jak lubicie. Najważniejsze w tej zabawie to chęć sprawienia drugiej osobie przyjemności. Do masażu można używać oliwki i olejki aromatyczne, świece do masażu. Można także zrezygnować z poślizgu, jeśli ktoś go nie lubi. Najprostszą i zwykle najprzyjemniejszą techniką jest głaskanie. Możesz głaskać rękami, opuszkami palców, stopami, piersiami i czymkolwiek tylko chcesz…. Po więcej inspiracji wejdź na YouTube i poszukaj masaż nuru😊

Hydroterapia – wspólna kąpiel lub prysznic. Niby to takie oczywiste, ale zastanów się jak często spędzacie czas razem relaksując się wodą. Jeśli oprócz odprężenia w wannie najdzie Was ochota na więcej to możecie wykorzystać do zabawy słuchawkę prysznica i zmienna temperaturę wody. 

Gra dla dwojga – zapewne większość z Was pamięta zabawę w statki, gdzie na kartce rysowało się kwadrat i trzeba było zestrzelić statki na kartce przeciwnika. Tu jest tak samo, ale za zestrzelenie okrętu przegrany wykonuje zadanie, które wcześniej ustalicie. Może to być zdjęcie garderoby lub np. pocałunek w określone miejsce lub jakaś pieszczota. Oczywiście zadania powinny być akceptowane prze obie strony. 

Inne zmysły – zawiązywanie oczu wyostrza zmysł dotyku. Krępowanie rąk lub nóg wymusza inną aktywność ciała i działa również bardzo silnie emocjonalnie. Może dzięki temu odkryjecie głębiej skrywane potrzeby?

Striptiz – mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami i pewnie dlatego to był zdecydowanie męski głos w dyskusji. Natomiast jeśli lubisz taniec to warto spróbować pójść o krok dalej i zrobić małą niespodziankę mężczyźnie na którym Ci zależy. Odwagi, nawet osoby w wieloletnich związkach krępują się swojej nagości i czasem po wielu latach na nowo oswajają swoją nieśmiałość w kontakcie z bliską osobą. 

Gra wstępna to zabawa i czerpanie radości z kontaktu z człowiekiem , którego wybraliśmy na naszego partnera w życiu. Z namiętnością w związku bywa różnie, ale przy odrobinie wysiłku i otwartości na drugą osobę można cieszyć się bliskością i zwiększyć swoją satysfakcję seksualną. Sztuka kochania to talent z którym część ludzi się rodzi. Ale sam talent bez rzemiosła może nie wystarczyć. Natomiast dobry warsztat i rzetelna praca często dają obfite owoce. 

 

  

Zostaw swój komentarz

Komentarze

  • Brak komentarzy